| Magnitudine: | |
|---|---|
| Material: | |
| Availability: | |
| Quantitas: | |
LVT TABULATUM
BS-SPC
BS-2098
LVT stat pro Luxuria Vinyl Tile et destinatur ad materias duras tabulatum ut lapis vel lignum replicare dum utilitates magis practicas offert. Available in trabibus vel tegulis, LVT late patefacit varietatem consiliorum conceptuum utens photo-realistica cinematographica et manifesta vinyl basi stratis. Etiam doctus oculus Difficile erit LVT distinguens a productis quod imitatur.
Tabulatum hoc est durabile, IMPERVIUS, et perfectum ad DIY institutionem. Propositum est domi et commercialis areae.

| Nomen | Vinyl Tile Tabulatum Luxuria |
| Color | Aliquot centenis colores habemus pro electione tua. |
| Tabula Crassitudo | 1.5mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm,4.0mm,5.5mm,6.0mm,7.0mm.8.0mm. |
| amictus LayerThickness | 0.3mm 0.5mm 0.7mm regularium |
| Superficiem textura | Alta Grain,WoodGrain,Marble Grain,Stone,Carpet |
| perago | UV-Coating |
| Institutionem | Click system (Unilin, Valinge), Solve iacens, retrahe/Glue Down |
| Delivery Time | 7-10 diebus |
| Magnitudo | Uncia vel MM |
| 6'* 48 12'* 12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'* 48 18'* 18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Spuma tergum | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) |
| Superficies | Lignum Embossed,Deep Lignum Embossed, manus scrapedEir. |
| Usus | Bedroom,Kitchen,Basements,Home,School, Hospital,Mall,Commercial uti. |
| Features | Waterproof, gere resistant,Anti-slip,Moisture Proo,Fireproof,durable, anti-scratch,antibacte rail. |
| Market | Export to American,Canadian,European,Part Asia,Africae Countries.Australia Market |
| Warranty | X annis in commercial et XXV annis pro residentialibus |
LVT TABULATUM non solum egregium opus productum habet, indices circumiectos, colorum opes, sed etiam opportunis positis et celeri constructione commoda.












C% IMPERVIUS SPC TABULATUM
SPC Tabulatum est C% IMPERVIUS, quod instituere potes in singulas cameras in domo tua.
ANTI-SCULA SPC TABULATUM
Tabulatum SPC usus novae technologiae UV pingunt, quae oxydatum metallicum continet, intus, quod scabrum resistentiam tabulationis praestat.
CONTINUATIO SPC TABULATUM
Tabulatum superficies SPC tabulatis PE vestimentis cooperta est, et specialiter cum speciali et duplici iacu UV tunicae tractatur. UV pingi BS-SPC summa est et specialis technicae artis in Sinis, quae maculae resistentiae satis est.
ANTI CIGARETTE SPC TABULATUM
Nova technologia UV superficiei tunicam tuebitur, caliditas ardens cigarette non influit in UV tunica, et etiam nulla superficiei SPC contignationes destruet.


Ex tegulis vinyl regularibus derivatis, LVT ex tribus stratis constat, uterque eo consilio, ut color et textura optatum effectum consequantur. Primum tabulatum, quod indumentum stratum appellatur, omnes gerunt ac exasperat, dum maculas resistit sine ullo consilio vel functione tegulae. Secunda iacuit iacuit impressum consilium, quod praebet uisuales res ipsas ceramicos vel lapideos, qui eas spectent ut reales efficiant. Tertium stratum est tegulae tergum, quod structurae robur addit, integritatem et firmitatem utriusque laterculi vinyl expectat.
Simul omnes tres ordines fundamentum LVT in tegulis constituunt, quae censentur esse maximae porttitor, altissimae faciendo et versatiles tegulae quae hodie in promptu sunt.
Tabulatum materiae LVT environmentally- amicae formulis utuntur, quae metallis gravibus, phthalatibus, methanolo aliisque substantiis nocivis sunt liberae, et obtemperant EN14372, EN649-2011, IEC62321, signis GB4085-83. Popularis in regionibus progressis in Europa, America et Asia-Pacific mercatus est. Cum praeclarissima stabilitate et diuturnitate, LVT contabulationem quaestionem solvit de umoris deformatione ac forma ligni solidi tabulatis necnon formaldehyde problematum aliarum materiarum ornamentorum. Praesto est in amplis coloribus et exemplaribus, decorationi domesticae aptae, hotels, valetudinaria, mallorum et aliorum locorum publicorum.

Per varios canales ad equos nostros pervenire potes. Potes nostrum locum visitare et forma contactum imple, voca officium nostrum hotline, vel nobis inscriptionem mitte. Procuratores scientissimi nostri laeti erunt ut te adiuvent ac informationes quae tibi necessariae sunt praebeant.
Praecipere ordinem collocare, potes vel contactas nostras venditionesque equos directe vel ordinem petitioni per nostrum locum submittere. Procuratores venditionesque nostrae te ducent per processum ordinatum, inter fructus optatos eligentes, quantitates confirmantes, et te praebentes sententia.
Multas optiones solutionis offerimus ut commoditatem nostris clientibus curent. Potes eligere ut per translationem ripam, fidem card, vel alia securam tabulas online solucionis. Manipulus noster te ducet per processum solutionis et omnia necessaria singula providebit.
Tempora partus variari possunt secundum situm et ordinem voluminis. Postquam ordo tuus confirmatus est, turma nostra tibi partus timeline extimationis providebit. Studemus promptam traditionem curare et te in processu certiorem facere.
Dum officia institutionis directe non praebemus, in area tua institutores professionales commendare possumus. Manipulus noster directionem praebere potest in processibus institutionis et subsidia technica ut lenis processus institutionis praebeat.
Propria sustentatio necessaria est ad longitudinis speciemque tabularum tuarum. Singulas res singulas curas instructiones ac normas praebemus. Regularis purgatio cum lenis detergents et dura oeconomiae vel laesurae instrumenta vitans adiuvabit qualitatem et speciem tabulae tuae conservare.
