| Veličina: | |
|---|---|
| Materijal: | |
| Dostupnost: | |
| Količina: | |
LVT PODOVI
BS-SPC
BS-2098
LVT je skraćenica za luksuzne vinilne pločice i dizajniran je za repliciranje tvrdih podnih materijala kao što su kamen ili drvo, a istovremeno nudi više praktičnih prednosti. Dostupan u obliku dasaka ili pločica, LVT otvara široku paletu dizajnerskih koncepata korištenjem foto-realističnog filma s foto-ispisom i prozirnih vinilnih osnovnih slojeva. Čak će i najuvježbanije oko teško razlikovati LVT od proizvoda koje imitira.
Ova podna obloga je izdržljiva, vodootporna i savršena za DIY postavljanje. Idealan je za kućne i poslovne prostore.

| Ime | Luksuzni pod od vinilnih pločica |
| Boja | Imamo nekoliko stotina boja za vaš izbor. |
| Debljina ploče | 1.5mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm,4.0mm,5.5mm,6.0mm,7.0mm.8.0mm. |
| Nošenje LayerThickness | 0,3 mm 0,5 mm 0,7 mm kao obični |
| Površinska tekstura | Deep Grain,WoodGrain,Mramor Grain,Stone,Tepih |
| Završiti | UV-Premaz |
| Montaža | Kliknite sustav (Unilin, Valinge), labavo polaganje, isušivanje/ljepilo |
| Vrijeme isporuke | 7-10 dana |
| Veličina | Inča ili MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Pjena za podlogu | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Površinski | Reljefno drvo, Duboko reljefno drvo, Ručno strugano, Eir. |
| Upotreba | Spavaća soba,Kuhinja,Podrumi,Dom,Škola,Bolnica,Tržni centar,Komercijalno za korištenje. |
| Značajke | Vodootporan, otporan na habanje, protuklizan, otporan na vlagu, otporan na vatru, izdržljiv, otporan na ogrebotine, antibakterijska tračnica. |
| Tržište | Izvoz u američko, kanadsko, europsko tržište, dio Azije, afričke zemlje. Australijsko tržište |
| Jamstvo | 10 godina za komercijalne i 25 godina za stambene |
LVT podovi ne samo da imaju izvrsne performanse proizvoda, ekološke pokazatelje, bogatstvo boja, već također imaju prednosti praktičnog polaganja i brze konstrukcije.












100% VODOOTPORNOST SPC PODA
SPC podovi su 100% vodootporni, pa ih možete postaviti u svaku prostoriju u vašem domu.
PROTIV GREBANJA SPC PODA
SPC podovi koriste novu tehnologiju UV boje, koja sadrži metalni oksid, što osigurava otpornost poda na ogrebotine.
OTPORNOST SPC PODNIH OBLOGA NA MRLJE
Površina SPC parketa prekrivena je PE habajućim slojem, te posebno tretirana posebnim i dvoslojnim UV premazom. UV boja BS-SPC je vrhunska i posebna tehnologija u Kini, koja je dovoljno otporna na mrlje.
PROTIV CIGARETE SPC PODA
Nova tehnologija UV premaza će zaštititi površinu, visoka temperatura goruće cigarete neće utjecati na UV premaz, a također neće uništiti površinu SPC poda.


Izveden iz običnih vinilnih pločica, LVT se sastoji od 3 sloja, svaki sa svrhom postizanja željene boje i efekta teksture. Prvi sloj, koji se naziva habajući sloj, upija svu istrošenost i ogrebotine dok je otporan na mrlje bez ugrožavanja dizajna ili funkcije pločice. Drugi sloj je ispisani sloj dizajna, koji pruža stvarne vizuale keramike ili kamena zbog kojih izgledaju tako stvarno. Treći sloj je podloga za pločice, koja dodaje strukturnu čvrstoću, cjelovitost i trajnost koja se očekuje od svake vinilne pločice.
Zajedno, sva tri sloja čine temelj LVT pločica, koje se smatraju najinovativnijim, najučinkovitijim i svestranim pločicama koje su danas dostupne.
LVT podni materijali koriste ekološki prihvatljive formule koje ne sadrže teške metale, ftalate, metanol i druge štetne tvari te su u skladu sa standardima EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83. Popularan je u razvijenim zemljama Europe, Amerike i tržišta Azije i Pacifika. Sa svojom izvrsnom stabilnošću i izdržljivošću, LVT podovi rješavaju problem deformacije od vlage i plijesni podova od punog drva, kao i problem formaldehida kod drugih dekorativnih materijala. Dostupan je u širokom rasponu boja i uzoraka, pogodan za unutarnje uređenje doma, hotela, bolnica, trgovačkih centara i drugih javnih mjesta.

Do našeg tima možete doći putem različitih kanala. Možete posjetiti našu web stranicu i ispuniti obrazac za kontakt, nazvati našu korisničku službu ili nam poslati e-poštu. Naši stručni predstavnici rado će vam pomoći i pružiti vam potrebne informacije.
Da biste naručili, možete izravno kontaktirati naš prodajni tim ili poslati zahtjev za narudžbu putem naše web stranice. Naši prodajni predstavnici vodit će vas kroz proces naručivanja, uključujući odabir željenih proizvoda, potvrdu količina i davanje ponude.
Nudimo više opcija plaćanja kako bismo osigurali udobnost za naše klijente. Možete odabrati plaćanje bankovnim prijenosom, kreditnom karticom ili drugim sigurnim platformama za online plaćanje. Naš tim će vas voditi kroz proces plaćanja i dati sve potrebne detalje.
Vrijeme isporuke može varirati ovisno o lokaciji i količini narudžbe. Nakon što je vaša narudžba potvrđena, naš tim će vam dati procijenjeni rok isporuke. Nastojimo osigurati brzu isporuku i obavještavat ćemo vas tijekom cijelog procesa.
Iako ne pružamo usluge postavljanja izravno, možemo preporučiti profesionalne instalatere u vašem području. Naš tim može pružiti smjernice o postupcima instalacije i ponuditi tehničku podršku kako bi se osigurao nesmetan proces instalacije.
Pravilno održavanje ključno je za dugovječnost i izgled vašeg poda. Dajemo detaljne upute za njegu i smjernice za svaki proizvod. Redovito čišćenje blagim deterdžentima i izbjegavanje jakih kemikalija ili abrazivnih alata pomoći će u održavanju kvalitete i izgleda vaših podova.
