| Méid: | |
|---|---|
| Ábhar: | |
| Infhaighteacht: | |
| Cainníocht: | |
LVT LÁRÚ
BS-SPC
BS-2098
Seasann LVT do Tíleanna Vinyl Só agus tá sé deartha chun ábhair flooring crua cosúil le cloch nó adhmad a mhacasamhlú agus ag an am céanna buntáistí praiticiúla a thairiscint. Ar fáil i bpleananna nó tíleanna, osclaíonn LVT raon leathan de choincheapa dearaidh ag baint úsáide as scannán grianghraf-phriontáilte grianghraf-réadúil agus sraitheanna bonn vinil soiléir. Beidh deacracht ag an tsúil is oilte fiú LVT a idirdhealú ó na táirgí a dhéanann sé aithris.
Tá an urláir seo buan, uiscedhíonach, agus foirfe do shuiteáil DIY. Tá sé oiriúnach do limistéir bhaile agus tráchtála araon.

| Ainm | Flooring Tíleanna Vinyl Só |
| Dath | Tá na céadta dath againn do do rogha. |
| Tiús an Bhoird | 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 7.0mm.8.0mm. |
| Ag caitheamh LayerThickness | 0.3mm 0.5mm 0.7mm chomh rialta |
| Uigeacht Dromchla | Grán domhain, WoodGrain, Grán Marmair, Cloch, Cairpéad |
| Críochnaigh | Cumhdach UV |
| Suiteáil | Córas cliceáil (Unilin, Valinge), Leagan scaoilte, Dry Ar ais / Gliú síos |
| Am Seachadta | 7-10 lá |
| Méid | orlach nó MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Cúr Tacaíochta | IXPE(1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA(1.0mm, 1.5mm) |
| Dromchla | Adhmad cabhraithe, Adhmad domhain cabhraithe, Scríobtha de láimh,Eir. |
| Úsáid | Seomraí Leapa, Cistin, Íoslaigh, Baile, Scoil, Ospidéal, Mall, Tráchtála le húsáid. |
| Gnéithe | Uiscedhíonach,Caith-resistant, Frith-duillín, Taise Proo, Fireproof, durable, frith-scratch, frith-iarann. |
| Margadh | Easpórtáil go Meiriceá, Ceanada, Margadh na hEorpa, Cuid Áise, Tíortha na hAfraice. Margadh na hAstráile |
| Bharántas | 10 mbliana le haghaidh tráchtála agus 25 bliain le haghaidh cónaithe |
Ní hamháin go bhfuil feidhmíocht táirgí den scoth, táscairí comhshaoil, saibhreas dathanna ag flooring LVT, ach tá na buntáistí a bhaineann le leagan áisiúil agus tógáil tapa freisin.












100% Uiscedhíonach AR FLOORING SPC
Tá urláir SPC 100% uiscedhíonach, is féidir leat a shuiteáil ar gach seomra i do theach.
FRITH-SCRATCH AR LÁRÚ SPC
Úsáideann flooring SPC an teicneolaíocht nua péint UV, ina bhfuil ocsaíd mhiotalacha, taobh istigh, rud a chinntíonn friotaíocht scratch an urláir.
Friotaíocht stain ar urlár SPC
Tá dromchla flooring SPC clúdaithe le ciseal caitheamh PE, agus déantar é a chóireáil go speisialta le sciath UV speisialta agus ciseal dúbailte. Is é an péint UV de BS-SPC teicneolaíocht barr agus speisialta sa tSín, a bhfuil friotaíocht stain go leor.
FRITH-TOIDÉAD AR LÁRÚ SPC
Cosnóidh an teicneolaíocht nua sciath UV an dromchla, ní bhfaighidh an teocht ard dóite toitíní aon tionchar ar an sciath UV, agus ní dhéanfaidh sé aon mhilleadh freisin ar dhromchla urláir SPC.


Díorthaithe ó tíleanna vinil rialta, tá LVT comhdhéanta de 3 sraitheanna, gach ceann acu le cuspóir a bhaint amach ar an dath atá ag teastáil agus éifeacht uigeacht. Glacann an chéad chiseal, ar a dtugtar an ciseal caitheamh, gach caitheamh agus scratches agus é ag seasamh in aghaidh stains gan cur isteach ar dhearadh nó ar fheidhm na tíl. Is é an dara sraith an ciseal dearadh clóite, a sholáthraíonn na amhairc ceirmeacha nó cloiche iarbhír a fhágann go bhfuil siad chomh fíor. Is é an tríú ciseal an tacaíocht tíl, a chuireann an neart struchtúrach, sláine agus marthanacht ag súil le gach tíl vinile.
Le chéile, tá na trí shraith mar bhunús le tíleanna LVT, a mheastar a bheith ar na tíleanna is nuálaí, is airde feidhmíochta agus is ilúsáide atá ar fáil inniu.
Úsáideann ábhair flooring LVT foirmlí atá neamhdhíobhálach don chomhshaol atá saor ó mhiotail throma, ftalates, meatánól agus substaintí díobhálacha eile, agus comhlíonann siad caighdeáin EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83. Tá sé coitianta i dtíortha forbartha san Eoraip, i Meiriceá agus i margaí Áise-Aigéan Ciúin. Leis an gcobhsaíocht agus an marthanacht den scoth, réitíonn flooring LVT an fhadhb a bhaineann le dífhoirmiú taise agus múnla urláir adhmaid soladach chomh maith le fadhb formaildéad ábhair mhaisiúcháin eile. Tá sé ar fáil i raon leathan dathanna agus patrúin, atá oiriúnach le haghaidh maisiú baile faoi dhíon, óstáin, ospidéil, malls siopadóireachta agus áiteanna poiblí eile.

Is féidir leat teagmháil a dhéanamh lenár bhfoireann trí bhealaí éagsúla. Is féidir leat cuairt a thabhairt ar ár suíomh Gréasáin agus an fhoirm teagmhála a líonadh, glaoch ar ár mbeolíne seirbhíse do chustaiméirí, nó ríomhphost a sheoladh chugainn. Beidh ár n-ionadaithe eolacha sásta cabhrú leat agus an fhaisnéis atá uait a sholáthar.
Chun ordú a dhéanamh, is féidir leat teagmháil dhíreach a dhéanamh lenár bhfoireann díolacháin nó iarratas ordú a chur isteach ar ár suíomh Gréasáin. Déanfaidh ár n-ionadaithe díolacháin tú a threorú tríd an bpróiseas ordaithe, lena n-áirítear na táirgí atá ag teastáil a roghnú, cainníochtaí a dhearbhú, agus luachan a sholáthar duit.
Cuirimid roghanna íocaíochta iolracha ar fáil chun áisiúlacht a chinntiú dár gcustaiméirí. Is féidir leat an rogha a dhéanamh íoc trí aistriú bainc, cárta creidmheasa nó ardáin íocaíochta slána ar líne eile. Treoróidh ár bhfoireann tú tríd an bpróiseas íocaíochta agus soláthróidh siad na sonraí riachtanacha go léir.
Féadfaidh amanna seachadta a bheith éagsúil ag brath ar an suíomh agus méid an ordaithe. Nuair a dheimhnítear d’ordú, cuirfidh ár bhfoireann amlíne seachadta measta ar fáil duit. Déanaimid ár ndícheall seachadadh pras a chinntiú agus coinneoimid ar an eolas tú le linn an phróisis.
Cé nach gcuirimid seirbhísí suiteála ar fáil go díreach, is féidir linn suiteálaithe gairmiúla i do cheantar a mholadh. Is féidir lenár bhfoireann treoir a sholáthar maidir le nósanna imeachta suiteála agus tacaíocht theicniúil a thairiscint chun próiseas suiteála réidh a chinntiú.
Tá cothabháil cheart riachtanach le haghaidh fad saoil agus cuma do urláir. Soláthraímid treoracha agus treoracha mionsonraithe cúraim do gach táirge. Cabhróidh glanadh rialta le glantaigh éadroma agus ceimiceáin chrua nó uirlisí scríobacha a sheachaint le cáilíocht agus cuma do urláir a choinneáil.
