| Μέγεθος: | |
|---|---|
| Υλικό: | |
| Διαθεσιμότητα: | |
| Ποσότητα: | |
ΔΑΠΕΔΟ LVT
BS-SPC
BS-2098
Το LVT σημαίνει Luxury Vinyl Tile και έχει σχεδιαστεί για να αναπαράγει σκληρά υλικά δαπέδου, όπως πέτρα ή ξύλο, ενώ προσφέρει πιο πρακτικά πλεονεκτήματα. Διαθέσιμο σε σανίδες ή πλακάκια, το LVT ανοίγει μια μεγάλη ποικιλία σχεδιαστικών ιδεών χρησιμοποιώντας φωτορεαλιστική φωτοτυπωμένη μεμβράνη και καθαρά στρώματα βάσης βινυλίου. Ακόμη και το πιο εκπαιδευμένο μάτι θα δυσκολευτεί να ξεχωρίσει το LVT από τα προϊόντα που μιμείται.
Αυτό το δάπεδο είναι ανθεκτικό, αδιάβροχο και ιδανικό για εγκατάσταση DIY. Είναι ιδανικό τόσο για οικιακούς όσο και για επαγγελματικούς χώρους.

| Ονομα | Πολυτελές δάπεδο από πλακάκια βινυλίου |
| Χρώμα | Έχουμε πολλές εκατοντάδες χρώματα για την επιλογή σας. |
| Πάχος σανίδας | 1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm, 4,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Φορώντας Πάχος Στρώματος | 0,3mm 0,5mm 0,7mm ως κανονικό |
| Υφή Επιφανείας | Deep Grain, WoodGrain, Marble Grain, Stone, Carpet |
| Φινίρισμα | Επικάλυψη UV |
| Εγκατάσταση | Κάντε κλικ στο σύστημα (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back/Glue Down |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Μέγεθος | ίντσα ή MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Αφρός υποστήριξης | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Επιφάνεια | Ξύλο ανάγλυφο, Βαθύ Ξύλο ανάγλυφο, Ξύσιμο στο χέρι, Ειρ. |
| Χρήση | Υπνοδωμάτιο, Κουζίνα, Υπόγεια, Σπίτι, Σχολείο, Νοσοκομείο, Εμπορικό Κέντρο, Εμπορικό για χρήση. |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχη, ανθεκτική στη φθορά, αντιολισθητική, ανθεκτική στην υγρασία, πυρίμαχη, ανθεκτική, αντιχαρακτική, αντιβακτηριδιακή ράγα. |
| Αγορά | Εξαγωγή σε αμερικανική, καναδική, ευρωπαϊκή αγορά, μέρος της Ασίας, χώρες της Αφρικής. Αγορά της Αυστραλίας |
| Εγγύηση | 10 χρόνια για επαγγελματικό και 25 χρόνια για οικιστικό |
Το δάπεδο LVT όχι μόνο έχει εξαιρετική απόδοση προϊόντος, περιβαλλοντικούς δείκτες, πληθώρα χρωμάτων, αλλά έχει επίσης τα πλεονεκτήματα της βολικής τοποθέτησης και της γρήγορης κατασκευής.












100% ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΔΑΠΕΔΟ SPC
Το δάπεδο SPC είναι 100% αδιάβροχο, το οποίο μπορείτε να εγκαταστήσετε σε κάθε δωμάτιο του σπιτιού σας.
ΑΝΤΙΓΡΑΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟ SPC
Τα δάπεδα SPC χρησιμοποιούν τη νέας τεχνολογίας βαφή UV, η οποία περιέχει μεταλλικό οξείδιο, στο εσωτερικό, που εξασφαλίζει την αντοχή στις γρατσουνιές του δαπέδου.
ΑΝΤΟΧΗ ΛΕΚΕΔΩΝ ΔΑΠΕΔΩΝ SPC
Η επιφάνεια του δαπέδου SPC καλύπτεται από στρώμα φθοράς πολυαιθυλενίου και έχει ειδική επεξεργασία με ειδική και διπλής στρώσης επίστρωση UV. Η βαφή UV της BS-SPC είναι κορυφαία και ειδική τεχνολογία στην Κίνα, η οποία είναι αρκετά ανθεκτική στους λεκέδες.
ΑΝΤΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΑΠΕΔΟΥ SPC
Η νέα τεχνολογία UV επίστρωση θα προστατεύει την επιφάνεια, η υψηλή θερμοκρασία του τσιγάρου που καίγεται δεν επηρεάζει την επικάλυψη UV και επίσης δεν θα καταστρέφει την επιφάνεια του δαπέδου SPC.


Προερχόμενο από κανονικά πλακίδια βινυλίου, το LVT αποτελείται από 3 στρώματα, το καθένα με σκοπό να επιτύχει το επιθυμητό αποτέλεσμα χρώματος και υφής. Το πρώτο στρώμα, που ονομάζεται στρώμα φθοράς, απορροφά κάθε φθορά και γρατσουνιές ενώ αντιστέκεται στους λεκέδες χωρίς να διακυβεύεται το σχέδιο ή η λειτουργία του πλακιδίου. Το δεύτερο στρώμα είναι το τυπωμένο στρώμα σχεδίασης, το οποίο παρέχει τα πραγματικά κεραμικά ή πέτρινα γραφικά που τα κάνουν να φαίνονται τόσο αληθινά. Το τρίτο στρώμα είναι το υπόστρωμα πλακιδίων, το οποίο προσθέτει τη δομική αντοχή, την ακεραιότητα και την ανθεκτικότητα που αναμένεται από κάθε πλακίδιο βινυλίου.
Μαζί, και τα τρία στρώματα αποτελούν τη βάση των πλακιδίων LVT, τα οποία θεωρούνται ως τα πιο καινοτόμα, με την υψηλότερη απόδοση και ευέλικτα πλακίδια που διατίθενται σήμερα.
Τα υλικά δαπέδων LVT χρησιμοποιούν φιλικές προς το περιβάλλον συνθέσεις που δεν περιέχουν βαρέα μέταλλα, φθαλικές ενώσεις, μεθανόλη και άλλες επιβλαβείς ουσίες και συμμορφώνονται με τα πρότυπα EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83. Είναι δημοφιλές στις ανεπτυγμένες χώρες στην Ευρώπη, την Αμερική και τις αγορές Ασίας-Ειρηνικού. Με την εξαιρετική του σταθερότητα και αντοχή, το δάπεδο LVT λύνει το πρόβλημα της παραμόρφωσης υγρασίας και της μούχλας του δαπέδου από μασίφ ξύλο καθώς και το πρόβλημα της φορμαλδεΰδης άλλων υλικών διακόσμησης. Διατίθεται σε μεγάλη γκάμα χρωμάτων και μοτίβων, κατάλληλο για εσωτερική διακόσμηση σπιτιού, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, εμπορικά κέντρα και άλλους δημόσιους χώρους.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την ομάδα μας μέσω διαφόρων καναλιών. Μπορείτε να επισκεφτείτε τον ιστότοπό μας και να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας, να καλέσετε τη γραμμή εξυπηρέτησης πελατών μας ή να μας στείλετε ένα email. Οι έμπειροι εκπρόσωποί μας θα χαρούν να σας βοηθήσουν και να παρέχουν τις πληροφορίες που χρειάζεστε.
Για να κάνετε μια παραγγελία, μπορείτε είτε να επικοινωνήσετε απευθείας με την ομάδα πωλήσεών μας είτε να υποβάλετε αίτημα παραγγελίας μέσω του ιστότοπού μας. Οι αντιπρόσωποι πωλήσεών μας θα σας καθοδηγήσουν στη διαδικασία παραγγελίας, συμπεριλαμβανομένης της επιλογής των επιθυμητών προϊόντων, της επιβεβαίωσης των ποσοτήτων και της προσφοράς σας.
Προσφέρουμε πολλαπλές επιλογές πληρωμής για να εξασφαλίσουμε ευκολία για τους πελάτες μας. Μπορείτε να επιλέξετε να πληρώσετε μέσω τραπεζικού εμβάσματος, πιστωτικής κάρτας ή άλλων ασφαλών διαδικτυακών πλατφορμών πληρωμών. Η ομάδα μας θα σας καθοδηγήσει στη διαδικασία πληρωμής και θα σας δώσει όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες.
Οι χρόνοι παράδοσης ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με την τοποθεσία και τον όγκο της παραγγελίας. Μόλις επιβεβαιωθεί η παραγγελία σας, η ομάδα μας θα σας παράσχει ένα εκτιμώμενο χρονοδιάγραμμα παράδοσης. Προσπαθούμε να διασφαλίσουμε την έγκαιρη παράδοση και θα σας κρατάμε ενήμερους καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας.
Αν και δεν παρέχουμε απευθείας υπηρεσίες εγκατάστασης, μπορούμε να προτείνουμε επαγγελματίες εγκαταστάτες στην περιοχή σας. Η ομάδα μας μπορεί να παρέχει καθοδήγηση σχετικά με τις διαδικασίες εγκατάστασης και να προσφέρει τεχνική υποστήριξη για να διασφαλίσει την ομαλή διαδικασία εγκατάστασης.
Η σωστή συντήρηση είναι απαραίτητη για τη μακροζωία και την εμφάνιση του δαπέδου σας. Παρέχουμε λεπτομερείς οδηγίες και οδηγίες φροντίδας για κάθε προϊόν. Ο τακτικός καθαρισμός με ήπια απορρυπαντικά και η αποφυγή σκληρών χημικών ή λειαντικών εργαλείων θα βοηθήσει στη διατήρηση της ποιότητας και της εμφάνισης του δαπέδου σας.
