| Boyut: | |
|---|---|
| Malzeme: | |
| Stok Durumu: | |
| Adet: | |
LVT ZEMİN
BS-SPC
BS-2098
LVT, Lüks Vinil Karo anlamına gelir ve daha pratik faydalar sunarken taş veya ahşap gibi sert zemin kaplama malzemelerini kopyalamak için tasarlanmıştır. Tahta veya fayans olarak mevcut olan LVT, foto-gerçekçi fotoğraf baskılı film ve şeffaf vinil taban katmanlarını kullanarak çok çeşitli tasarım konseptlerinin önünü açar. En eğitimli göz bile LVT'yi taklit ettiği ürünlerden ayırt etmekte zorlanacaktır.
Bu döşeme dayanıklı, su geçirmez ve DIY kurulumu için mükemmeldir. Hem ev hem de ticari alanlar için idealdir.

| İsim | Lüks Vinil Karo Döşeme |
| Renk | Seçtiğiniz için yüzlerce rengimiz var. |
| Tahta Kalınlığı | 1.5mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm,4.0mm,5.5mm,6.0mm,7.0mm.8.0mm. |
| LayerThinness Giymek | 0,3 mm 0,5 mm 0,7 mm normal olarak |
| Yüzey Dokusu | Derin Tahıl, WoodGrain, Mermer Tahıl, Taş, Halı |
| Sona ermek | UV Kaplama |
| Kurulum | Tıklama sistemi (Unilin, Valinge), Gevşek döşeme, Dray Back/Glue Down |
| Teslimat süresi | 7-10 gün |
| Boyut | İnç veya MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Destek Köpüğü | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Yüzey | Ahşap Kabartmalı, Derin Ahşap Kabartmalı, Elle kazınmış, Eir. |
| Kullanım süresi | Yatak odası,Mutfak,Bodrum katları,Ev,Okul,Hastane,Alışveriş Merkezi,Ticari kullanım. |
| Özellikler | Su geçirmez, Aşınmaya dayanıklı, Kaymaz, Neme Dayanıklı, Yanmaz, dayanıklı, çizilmez, antibakte ray. |
| Pazar | Amerika , Kanada , Avrupa Pazarı , Kısmi Asya , Afrika Ülkelerine İhracat. Avustralya Pazarı |
| Garanti | Ticaride 10 yıl, konutta 25 yıl |
LVT zemin kaplama sadece mükemmel ürün performansına, çevresel göstergelere ve renk zenginliğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda uygun döşeme ve hızlı inşaat avantajlarına da sahiptir.












SPC ZEMİNİN %100 SU GEÇİRMEZLİĞİ
Evinizin her odasına takabileceğiniz SPC döşeme %100 su geçirmezdir.
SPC ZEMİNİN ÇİZİLMEZLİĞİ
SPC döşeme, döşemenin çizilmeye karşı direncini sağlayan, içinde metalik oksit içeren yeni teknoloji UV boyayı kullanır.
SPC ZEMİNİN LEKE DİRENCİ
SPC döşemenin yüzeyi PE aşınma tabakası ile kaplanmıştır ve özel ve çift katmanlı bir UV kaplama ile özel olarak işlenmiştir. BS-SPC'nin UV boyası, Çin'de leke direncine yetecek kadar üstün ve özel bir teknolojidir.
SPC ZEMİNİN SİGARA KARŞITI
Yeni teknoloji UV kaplama yüzeyi koruyacaktır, yanan sigaranın yüksek sıcaklığı UV kaplamayı etkilemeyecek ve ayrıca SPC döşemenin yüzeyine zarar vermeyecektir.


Normal vinil karolardan türetilen LVT, her biri istenen renk ve doku efektini elde etme amacına sahip 3 katmandan oluşur. Aşınma katmanı adı verilen ilk katman, karonun tasarımından veya işlevinden ödün vermeden lekelere karşı direnç gösterirken tüm aşınma ve çizikleri emer. İkinci katman, gerçek seramik veya taş görsellerinin bu kadar gerçekçi görünmesini sağlayan baskılı tasarım katmanıdır. Üçüncü katman, her bir vinil karodan beklenen yapısal gücü, bütünlüğü ve dayanıklılığı ekleyen karo desteğidir.
Üç katmanın tümü birlikte, günümüzde mevcut en yenilikçi, en yüksek performanslı ve çok yönlü karolar olarak kabul edilen LVT karoların temelini oluşturur.
LVT zemin kaplama malzemeleri, ağır metaller, ftalatlar, metanol ve diğer zararlı maddeler içermeyen, EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83 standartlarına uygun çevre dostu formüller kullanır. Avrupa, Amerika ve Asya-Pasifik pazarlarındaki gelişmiş ülkelerde popülerdir. Mükemmel stabilitesi ve dayanıklılığı ile LVT zemin kaplaması, masif ahşap zemin kaplamasının nem deformasyonu ve küflenmesi sorununun yanı sıra diğer dekorasyon malzemelerinin formaldehit problemini de çözer. İç mekan ev dekorasyonu, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri ve diğer halka açık mekanlara uygun geniş renk ve desen yelpazesi mevcuttur.

Ekibimize çeşitli kanallardan ulaşabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek iletişim formunu doldurabilir, müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz. Bilgili temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan ve ihtiyacınız olan bilgileri sağlamaktan mutluluk duyacaktır.
Sipariş vermek için doğrudan satış ekibimizle iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz, istediğiniz ürünleri seçmek, miktarları onaylamak ve size fiyat teklifi sunmak da dahil olmak üzere sipariş süreci boyunca size rehberlik edecektir.
Müşterilerimize kolaylık sağlamak için birden fazla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka havalesi, kredi kartı veya diğer güvenli çevrimiçi ödeme platformları aracılığıyla ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Ekibimiz ödeme süreci boyunca size rehberlik edecek ve gerekli tüm ayrıntıları sağlayacaktır.
Teslimat süreleri lokasyona ve sipariş hacmine göre değişiklik gösterebilir. Siparişiniz onaylandıktan sonra ekibimiz size tahmini teslimat süresini bildirecektir. Hızlı teslimatı sağlamak için çalışıyoruz ve sizi süreç boyunca bilgilendireceğiz.
Doğrudan kurulum hizmeti vermesek de bölgenizdeki profesyonel kurulumcuları önerebiliriz. Ekibimiz kurulum prosedürleri konusunda rehberlik sağlayabilir ve sorunsuz bir kurulum süreci sağlamak için teknik destek sunabilir.
Zemin kaplamanızın uzun ömürlü olması ve görünümü için doğru bakım şarttır. Her ürün için ayrıntılı bakım talimatları ve yönergeleri sağlıyoruz. Hafif deterjanlarla düzenli temizlik yapmak ve sert kimyasallardan veya aşındırıcı aletlerden kaçınmak, döşemenizin kalitesini ve görünümünü korumanıza yardımcı olacaktır.
