| အရွယ်အစား- | |
|---|---|
| ပစ္စည်း- | |
| ရရှိနိုင်မှု- | |
| အရေအတွက်- | |
LVT ကြမ်းပြင်
BS-SPC
BS-2098
LVT သည် Luxury Vinyl Tile ကို ကိုယ်စားပြုပြီး ပိုမိုလက်တွေ့ကျသော အကျိုးကျေးဇူးများကို ပေးဆောင်နေချိန်တွင် ကျောက် သို့မဟုတ် သစ်ကဲ့သို့ မာကျောသောကြမ်းခင်းပစ္စည်းများကို ပုံစံတူပြုလုပ်ထားသည်။ ပျဉ်ပြား သို့မဟုတ် ကြွေပြားများတွင် ရရှိနိုင်သော၊ LVT သည် ဓာတ်ပုံ-လက်တွေ့ဆန်သော ဓာတ်ပုံ-ပုံနှိပ်ဖလင်နှင့် ရှင်းလင်းသော ဗီနိုင်းအခြေခံအလွှာများကို အသုံးပြု၍ ဒီဇိုင်းအယူအဆအမျိုးမျိုးကို ဖွင့်ပေးပါသည်။ လေ့ကျင့်သင်ကြားသူအများစုသည်ပင်လျှင် LVT ကိုအတုယူသည့်ထုတ်ကုန်များနှင့် ခွဲခြားရခက်နေပေလိမ့်မည်။
ဤကြမ်းခင်းသည် တာရှည်ခံ၊ ရေစိုခံပြီး DIY တပ်ဆင်မှုအတွက် ပြီးပြည့်စုံသည်။ အိမ်နှင့်စီးပွားရေးနယ်ပယ်နှစ်ခုလုံးအတွက်စံပြဖြစ်သည်။

| နာမည် | ဇိမ်ခံ ဗီနိုင်း ကြွေပြားခင်း |
| အရောင် | သင့်စိတ်ကြိုက်အရောင် ရာပေါင်းများစွာရှိသည်။ |
| ဘုတ်အထူ | 1.5mm၊2.0mm၊2.5mm၊3.0mm၊3.5mm၊4.0mm၊5.5mm၊6.0mm၊7.0mm.8.0mm |
| Layer Thickness ဝတ်ဆင်ခြင်း။ | ပုံမှန်အတိုင်း 0.3mm 0.5mm 0.7mm |
| မျက်နှာပြင်အသွေးအရောင် | နက်နဲသောသီးနှံ၊ သစ်စေ့၊ စကျင်ကျောက်၊ ကျောက်၊ ကော်ဇော |
| ပြီးအောင် | UV-Coating |
| တပ်ဆင်ခြင်း။ | စနစ်(Unilin၊ Valinge)၊ Loose lay၊ Dray Back/Glue Down ကိုနှိပ်ပါ။ |
| ပို့ဆောင်ချိန် | 7-10 ရက် |
| အရွယ်အစား | လက်မ သို့မဟုတ် MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Backing Foam | IXPE(1.0mm၊1.5mm၊2.0mm) EVA(1.0mm၊1.5mm) |
| အပေါ်ယံ | သစ်သားဖောင်းကြွ၊ နက်နဲသောသစ်သားဖောင်းကြွ၊ လက်ဖြင့်ခြစ်၊ Eir။ |
| အသုံးပြုမှု | အိပ်ခန်း၊ မီးဖိုချောင်၊ မြေအောက်ခန်း၊ အိမ်၊ ကျောင်း၊ ဆေးရုံ၊ ဈေးဆိုင်၊ လုပ်ငန်းသုံး။ |
| အင်္ဂါရပ်များ | ရေစိုခံ၊ ခံနိုင်ရည်ရှိ၊ ချော်လဲမှု၊ အစိုဓာတ်ထိန်း၊ မီးခံ၊ တာရှည်ခံ၊ ခြစ်ရာကို ဆန့်ကျင်၊ ပိုးသတ်နိုင်သော ရထားလမ်း။ |
| စျေးကွက် | အမေရိကန်၊ ကနေဒါ၊ ဥရောပဈေးကွက်၊ အာရှတစ်စိတ်တစ်ပိုင်း၊ အာဖရိကနိုင်ငံများသို့ တင်ပို့သည်။ သြစတြေးလျဈေးကွက် |
| အာမခံ | စီးပွားရေးအတွက် 10 နှစ်နှင့် 25 နှစ် |
LVT ကြမ်းခင်းသည် ကောင်းမွန်သောထုတ်ကုန်စွမ်းဆောင်ရည်၊ ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာညွှန်းကိန်းများ၊ အရောင်အသွေးအလျှံပယ်ရှိရုံသာမက၊ အဆင်ပြေသောအခင်းနှင့် လျင်မြန်သောတည်ဆောက်မှုဆိုင်ရာ အားသာချက်များလည်းရှိသည်။












SPC ကြမ်းပြင်၏ 100% ရေစိုခံ
SPC ကြမ်းခင်းသည် 100% ရေစိုခံပြီး သင့်အိမ်ရှိ အခန်းတိုင်းတွင် တပ်ဆင်နိုင်ပါသည်။
SPC ကြမ်းပြင်၏ခြစ်ရာကိုဆန့်ကျင်
SPC ကြမ်းခင်းသည် အတွင်းပိုင်းတွင် သတ္တုအောက်ဆိုဒ်ပါရှိသော နည်းပညာသစ် UV ဆေးကို အသုံးပြုထားပြီး အခင်း၏ခြစ်ရာကို ခံနိုင်ရည်ရှိစေပါသည်။
SPC ကြမ်းပြင်၏ ဒဏ်ခံနိုင်မှု
SPC ကြမ်းပြင်၏မျက်နှာပြင်ကို PE ဝတ်ဆင်သည့်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားပြီး အထူးနှင့် နှစ်ထပ်အလွှာ UV coating ဖြင့် အထူးပြုထားသည်။ BS-SPC ၏ UV သုတ်ဆေးသည် တရုတ်နိုင်ငံတွင် ထိပ်တန်းနှင့် အထူးနည်းပညာဖြစ်ပြီး အစွန်းအထင်းခံနိုင်ရည်ရှိသည်။
SPC ကြမ်းပြင်၏ဆေးလိပ်ဆန့်ကျင်
နည်းပညာသစ် UV coating သည် မျက်နှာပြင်ကို အကာအကွယ်ပေးမည်ဖြစ်ပြီး၊ စီးကရက်၏ အပူချိန်မြင့်မားမှုသည် UV အပေါ်ယံလွှာအပေါ် သက်ရောက်မှုမရှိသည့်အပြင် SPC ကြမ်းပြင်၏ မျက်နှာပြင်ကိုလည်း ထိခိုက်စေမည်မဟုတ်ပေ။


ပုံမှန်ဗီနိုင်းကြွေပြားများမှ ဆင်းသက်လာသော LVT တွင် အလွှာ 3 ခုပါ၀င်ပြီး တစ်ခုချင်းစီတွင် လိုချင်သောအရောင်နှင့် texture effect ကိုရရှိစေရန် ရည်ရွယ်ချက်တစ်ခုစီပါရှိသည်။ ပထမအလွှာဟုခေါ်သော အလွှာသည် ကြွေပြား၏ဒီဇိုင်း သို့မဟုတ် လုပ်ဆောင်ချက်ကို မထိခိုက်စေဘဲ အစွန်းအထင်းများကို ခံနိုင်ရည်ရှိချိန်တွင် ဝတ်ဆင်မှုနှင့် ခြစ်ရာများအားလုံးကို စုပ်ယူသည်။ ဒုတိယအလွှာမှာ ပုံနှိပ်ထားသော ဒီဇိုင်းအလွှာဖြစ်ပြီး ၎င်းတို့ကို အမှန်တကယ်ကြည့်ကောင်းစေမည့် ကြွေထည် သို့မဟုတ် ကျောက်ရုပ်ပုံများကို ပံ့ပိုးပေးသည်။ တတိယအလွှာသည် ဗီနိုင်းကြွေပြားတစ်ခုစီ၏ တည်ဆောက်ပုံဆိုင်ရာ ခိုင်ခံ့မှု၊ ခိုင်မာမှုနှင့် တာရှည်ခံမှုကို ပေါင်းထည့်သည့် အုတ်ချပ်အကာဖြစ်သည်။
အလွှာသုံးလွှာစလုံးသည် ယနေ့ခေတ်ရရှိနိုင်သည့် အဆန်းသစ်ဆုံး၊ စွမ်းဆောင်ရည်အမြင့်ဆုံးနှင့် စွယ်စုံသုံးကြွေပြားများဟု ယူဆထားသည့် LVT ကြွေပြားများ၏ အခြေခံအုတ်မြစ်ဖြစ်သည်။
LVT ကြမ်းခင်းပစ္စည်းများသည် လေးလံသောသတ္တုများ၊ phthalates၊ methanol နှင့် အခြားအန္တရာယ်ရှိသော အရာများ ကင်းစင်ပြီး EN14372၊ EN649-2011၊ IEC62321၊ GB4085-83 စံနှုန်းများကို လိုက်နာပါသည်။ ဥရောပ၊ အမေရိကနှင့် အာရှ-ပစိဖိတ်ဈေးကွက်များတွင် ဖွံ့ဖြိုးပြီးနိုင်ငံများတွင် ရေပန်းစားသည်။ ၎င်း၏အလွန်ကောင်းမွန်သောတည်ငြိမ်မှုနှင့်ကြာရှည်ခံမှုနှင့်အတူ၊ LVT ကြမ်းပြင်သည် အစိုဓာတ်ပုံပျက်ခြင်းနှင့် သစ်သားကြမ်းပြင်များ၏ မှိုပြဿနာအပြင် အခြားအလှဆင်ပစ္စည်းများ၏ formaldehyde ပြဿနာကိုလည်း ဖြေရှင်းပေးပါသည်။ အိမ်တွင်းအလှဆင်ခြင်း၊ ဟိုတယ်များ၊ ဆေးရုံများ၊ ရှော့ပင်းမောလ်များနှင့် အခြားအများပြည်သူနေရာများအတွက် သင့်လျော်သော အရောင်များနှင့် ပုံစံမျိုးစုံဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။

အမျိုးမျိုးသော ချန်နယ်များမှတစ်ဆင့် ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့ထံသို့ သင်ဆက်သွယ်နိုင်ပါသည်။ သင်သည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဝဘ်ဆိုဒ်သို့ ဝင်ရောက်ကြည့်ရှုနိုင်ပြီး ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံကို ဖြည့်သွင်းနိုင်သည်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ ဖောက်သည်ဝန်ဆောင်မှု၏ hotline ကိုခေါ်ဆိုနိုင်သည်၊ သို့မဟုတ် ကျွန်ုပ်တို့ထံ အီးမေးလ်တစ်စောင်ပေးပို့နိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ တတ်သိနားလည်သော ကိုယ်စားလှယ်များသည် သင့်အား ကူညီရန်နှင့် သင်လိုအပ်သော အချက်အလက်များကို ပေးဆောင်ရန် ဝမ်းမြောက်ပါလိမ့်မည်။
မှာယူလိုပါက ကျွန်ုပ်တို့၏ အရောင်းအဖွဲ့ကို တိုက်ရိုက်ဆက်သွယ်နိုင်သည် သို့မဟုတ် ကျွန်ုပ်တို့၏ ဝဘ်ဆိုက်မှတစ်ဆင့် မှာယူမှုတောင်းဆိုချက်ကို တင်သွင်းနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏အရောင်းကိုယ်စားလှယ်များသည် အလိုရှိသောထုတ်ကုန်များကိုရွေးချယ်ခြင်း၊ အရေအတွက်အတည်ပြုခြင်းနှင့် quotation ပေးခြင်းတို့အပါအဝင် မှာယူမှုလုပ်ငန်းစဉ်တစ်လျှောက် သင့်အား လမ်းညွှန်ပေးမည်ဖြစ်ပါသည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ဖောက်သည်များအတွက် အဆင်ပြေစေရန်အတွက် ငွေပေးချေမှုရွေးချယ်စရာများစွာကို ကျွန်ုပ်တို့ ပေးဆောင်ထားပါသည်။ ဘဏ်ငွေလွှဲမှု၊ အကြွေးဝယ်ကတ် သို့မဟုတ် အခြားလုံခြုံသော အွန်လိုင်းငွေပေးချေမှုပလက်ဖောင်းများမှတစ်ဆင့် ပေးချေရန် သင်ရွေးချယ်နိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့သည် သင့်အား ငွေပေးချေမှုလုပ်ငန်းစဉ်တစ်လျှောက်တွင် လမ်းညွှန်မည်ဖြစ်ပြီး လိုအပ်သောအသေးစိတ်အချက်များအားလုံးကို ပေးပါမည်။
ပို့ဆောင်ချိန်နှင့် မှာယူမှုပမာဏပေါ်မူတည်ပြီး တည်နေရာကွဲပြားနိုင်သည်။ သင်၏ မှာယူမှုကို အတည်ပြုပြီးသည်နှင့်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ အဖွဲ့သည် သင့်အား ခန့်မှန်းပေးပို့ရမည့် အချိန်ဇယားကို ပေးပါမည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် ချက်ခြင်းပေးပို့ခြင်းအား သေချာစေရန် ကြိုးပမ်းပြီး လုပ်ငန်းစဉ်တစ်လျှောက်လုံး သင့်အား အသိပေးပါမည်။
ကျွန်ုပ်တို့သည် တပ်ဆင်ခြင်းဝန်ဆောင်မှုများကို တိုက်ရိုက်မဆောင်ရွက်ပေးသော်လည်း၊ သင့်ဒေသရှိ ပရော်ဖက်ရှင်နယ် တပ်ဆင်သူများကို ကျွန်ုပ်တို့ အကြံပြုနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့သည် တပ်ဆင်ခြင်းဆိုင်ရာလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများအပေါ် လမ်းညွှန်မှုပေးနိုင်ပြီး ချောမွေ့သောတပ်ဆင်မှုလုပ်ငန်းစဉ်ကိုသေချာစေရန်အတွက် နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာပံ့ပိုးမှုများကို ပေးဆောင်နိုင်ပါသည်။
သင့်အခင်း၏ သက်တမ်းနှင့် အသွင်အပြင်အတွက် သင့်လျော်သော ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုသည် မရှိမဖြစ်လိုအပ်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် ထုတ်ကုန်တစ်ခုစီအတွက် အသေးစိတ်စောင့်ရှောက်မှုလမ်းညွှန်များနှင့် လမ်းညွှန်ချက်များပေးပါသည်။ အပျော့စား ဆပ်ပြာများ ဖြင့် ပုံမှန် သန့်ရှင်းရေး နှင့် ပြင်းထန်သော ဓာတုဗေဒ ပစ္စည်းများ သို့မဟုတ် အညစ်အကြေးများကို ရှောင်ကြဉ်ခြင်းသည် သင့်ကြမ်းပြင်၏ အရည်အသွေးနှင့် အသွင်အပြင်ကို ထိန်းသိမ်းရန် ကူညီပေးပါလိမ့်မည်။
