| Saiz: | |
|---|---|
| Bahan: | |
| Ketersediaan: | |
| Kuantiti: | |
LANTAI LVT
BS-SPC
BS-2098
LVT adalah singkatan kepada Luxury Vinyl Tile dan direka bentuk untuk meniru bahan lantai keras seperti batu atau kayu sambil menawarkan faedah yang lebih praktikal.Terdapat dalam papan atau jubin, LVT membuka pelbagai jenis konsep reka bentuk menggunakan filem bercetak foto realistik foto dan lapisan asas vinil yang jelas. Malah mata yang paling terlatih akan mengalami kesukaran untuk membezakan LVT daripada produk yang ditirunya.
Lantai ini tahan lama, kalis air dan sesuai untuk pemasangan DIY. Ia sesuai untuk kedua-dua kawasan rumah dan komersial.

| Nama | Lantai Jubin Vinyl Mewah |
| warna | Kami mempunyai beberapa ratus warna untuk pilihan anda. |
| Ketebalan Papan | 1.5mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm,4.0mm,5.5mm,6.0mm,7.0mm.8.0mm. |
| Memakai Ketebalan Lapisan | 0.3mm 0.5mm 0.7mm seperti biasa |
| Tekstur Permukaan | Bijian Dalam,Bijian Kayu,Bijian Marmar,Batu,Permaidani |
| Selesai | Salutan UV |
| Pemasangan | Sistem klik (Unilin, Valinge), Letak longgar, Lapis Belakang/Gam Bawah |
| Masa Penghantaran | 7-10 hari |
| Saiz | Inci atau MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Buih Belakang | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Permukaan | Kayu Timbul,Kayu Dalam Timbul,Dikikis Tangan,Eir. |
| Penggunaan | Bilik Tidur, Dapur, Ruang Bawah, Rumah, Sekolah, Hospital, Pusat Beli-belah, Komersil untuk digunakan. |
| Ciri-ciri | Kalis air,Tahan haus,Anti gelincir,Proo Kelembapan,Kali api,tahan lama,anti calar,rel antibakteria. |
| Pasaran | Eksport ke Amerika,Kanada,Pasaran Eropah,Sebahagian Asia,Negara Afrika.Pasaran Australia |
| Waranti | 10 tahun untuk komersial dan 25 tahun untuk kediaman |
Lantai LVT bukan sahaja mempunyai prestasi produk yang sangat baik, penunjuk alam sekitar, banyak warna, tetapi juga mempunyai kelebihan meletakkan mudah dan pembinaan pesat.












100% KALIS AIR LANTAI SPC
Lantai SPC adalah 100% kalis air, yang boleh anda pasang pada setiap bilik di rumah anda.
ANTI CALAR LANTAI SPC
Lantai SPC menggunakan cat UV teknologi baharu, yang mengandungi oksida logam, di dalam, yang memastikan rintangan calar lantai.
KETAHANAN JERAGAT LANTAI SPC
Permukaan lantai SPC dilindungi oleh lapisan haus PE, dan dirawat khas dengan salutan UV khas dan dua lapisan. Cat UV BS-SPC adalah teknologi terbaik dan istimewa di China, yang cukup tahan noda.
ANTI ROKOK LANTAI SPC
Salutan UV teknologi baru akan melindungi permukaan, suhu tinggi pembakaran rokok tidak mendapat pengaruh pada salutan UV, dan juga tidak memusnahkan permukaan lantai SPC.


Diperolehi daripada jubin vinil biasa, LVT terdiri daripada 3 lapisan, setiap satu dengan tujuan untuk mencapai kesan warna dan tekstur yang diingini. Lapisan pertama, dipanggil lapisan haus, menyerap semua haus dan calar sambil menahan kotoran tanpa menjejaskan reka bentuk atau fungsi jubin. Lapisan kedua ialah lapisan reka bentuk bercetak, yang menyediakan visual seramik atau batu sebenar yang menjadikannya kelihatan begitu nyata. Lapisan ketiga ialah sandaran jubin, yang menambah kekuatan struktur, integriti dan ketahanan yang diharapkan daripada setiap jubin vinil.
Bersama-sama, ketiga-tiga lapisan membentuk asas jubin LVT, yang dianggap sebagai jubin paling inovatif, berprestasi tertinggi dan serba boleh yang ada pada hari ini.
Bahan lantai LVT menggunakan formula mesra alam yang bebas daripada logam berat, phthalates, metanol dan bahan berbahaya yang lain, dan mematuhi piawaian EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83. Ia popular di negara maju di pasaran Eropah, Amerika dan Asia Pasifik. Dengan kestabilan dan ketahanan yang sangat baik, lantai LVT menyelesaikan masalah ubah bentuk lembapan dan acuan lantai kayu pepejal serta masalah formaldehid bahan hiasan lain. Ia boleh didapati dalam pelbagai warna dan corak, sesuai untuk hiasan rumah dalaman, hotel, hospital, pusat membeli-belah dan tempat awam yang lain.

Anda boleh menghubungi pasukan kami melalui pelbagai saluran. Anda boleh melawati laman web kami dan mengisi borang hubungan, menghubungi talian hotline perkhidmatan pelanggan kami, atau menghantar e-mel kepada kami. Wakil kami yang berpengetahuan akan gembira untuk membantu anda dan memberikan maklumat yang anda perlukan.
Untuk membuat pesanan, anda boleh menghubungi terus pasukan jualan kami atau menghantar permintaan pesanan melalui laman web kami. Wakil jualan kami akan membimbing anda melalui proses pesanan, termasuk memilih produk yang diingini, mengesahkan kuantiti dan memberikan anda sebut harga.
Kami menawarkan pelbagai pilihan pembayaran untuk memastikan kemudahan untuk pelanggan kami. Anda boleh memilih untuk membayar melalui pindahan bank, kad kredit atau platform pembayaran dalam talian selamat yang lain. Pasukan kami akan membimbing anda melalui proses pembayaran dan memberikan semua butiran yang diperlukan.
Masa penghantaran mungkin berbeza bergantung pada lokasi dan jumlah pesanan. Setelah pesanan anda disahkan, pasukan kami akan memberikan anda anggaran garis masa penghantaran. Kami berusaha untuk memastikan penghantaran segera dan akan memaklumkan anda sepanjang proses.
Walaupun kami tidak menyediakan perkhidmatan pemasangan secara langsung, kami boleh mengesyorkan pemasang profesional di kawasan anda. Pasukan kami boleh memberikan panduan tentang prosedur pemasangan dan menawarkan sokongan teknikal untuk memastikan proses pemasangan lancar.
Penyelenggaraan yang betul adalah penting untuk jangka hayat dan penampilan lantai anda. Kami menyediakan arahan dan garis panduan penjagaan terperinci untuk setiap produk. Pembersihan tetap dengan detergen lembut dan mengelakkan bahan kimia atau alat yang kasar akan membantu mengekalkan kualiti dan penampilan lantai anda.
