| ទំហំ: | |
|---|---|
| សម្ភារៈ: | |
| អាចរកបាន: | |
| បរិមាណ: | |
ជាន់ LVT
BS-SPC
BS-2098
LVT តំណាងឱ្យ Luxury Vinyl Tile ហើយត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីចម្លងសម្ភារៈកម្រាលរឹង ដូចជាថ្ម ឬឈើ ខណៈពេលដែលផ្តល់នូវអត្ថប្រយោជន៍ជាក់ស្តែងបន្ថែមទៀត។ មាននៅក្នុងបន្ទះក្តារ ឬក្រឡាក្បឿង LVT បើកនូវគំនិតនៃការរចនាជាច្រើនដោយប្រើខ្សែភាពយន្តដែលបោះពុម្ពរូបថតជាក់ស្តែង និងស្រទាប់មូលដ្ឋានប្លាស្ទិចច្បាស់លាស់។ សូម្បីតែភ្នែកដែលបានទទួលការបណ្តុះបណ្តាលបំផុតនឹងពិបាកក្នុងការបែងចែក LVT ពីផលិតផលដែលវាយកតម្រាប់តាម។
កម្រាលឥដ្ឋនេះគឺប្រើប្រាស់បានយូរ មិនជ្រាបទឹក និងល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់ការដំឡើង DIY ។ វាល្អសម្រាប់ទាំងផ្ទះ និងតំបន់ពាណិជ្ជកម្ម។

| ឈ្មោះ | កម្រាលឥដ្ឋ Vinyl ប្រណិត |
| ពណ៌ | យើងមានពណ៌រាប់រយសម្រាប់ជ្រើសរើសរបស់អ្នក។ |
| កម្រាស់ក្តារ | 1.5mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm,4.0mm,5.5mm,6.0mm,7.0mm.8.0mm។ |
| ការពាក់ស្រទាប់ក្រាស់ | 0.3mm 0.5mm 0.7mm ដូចធម្មតា។ |
| វាយនភាពផ្ទៃ | គ្រាប់ធញ្ញជាតិជ្រៅ, ធញ្ញជាតិឈើ, គ្រាប់ថ្មម៉ាប, ថ្ម, កំរាលព្រំ |
| បញ្ចប់ | ថ្នាំកូតកាំរស្មីយូវី |
| ការដំឡើង | ប្រព័ន្ធចុច (Unilin, Valinge), Loose Lay, Dray Back/Glue Down |
| ពេលវេលាដឹកជញ្ជូន | 7-10 ថ្ងៃ។ |
| ទំហំ | អ៊ីញ ឬ MM |
| ៦'*៤៨ ១២'*១២ | |
| ៧'*៤៨ ១២'*២៤ | |
| ៩'*៤៨ ១៨'*១៨ | |
| ៩'*៣៦ ១៨'*៣៦ | |
| ហ្វូមខាងក្រោយ | IXPE (1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA (1.0mm, 1.5mm) |
| ផ្ទៃ | ឈើក្រឡោត, ក្រឡោតឈើជ្រៅ, កោសដោយដៃ, អៀ។ |
| ការប្រើប្រាស់ | បន្ទប់គេង, ផ្ទះបាយ, បន្ទប់ក្រោមដី, ផ្ទះ, សាលារៀន, មន្ទីរពេទ្យ, ផ្សារទំនើប, ពាណិជ្ជកម្មសម្រាប់ប្រើប្រាស់។ |
| លក្ខណៈពិសេស | មិនជ្រាបទឹក, ធន់នឹងការពាក់, ប្រឆាំងនឹងការរអិល, សំណើម Proo, ធន់នឹងភ្លើង, ជាប់លាប់, ប្រឆាំងនឹងការកោស, ផ្លូវដែកប្រឆាំងនឹងបាក់តេរី។ |
| ទីផ្សារ | នាំចេញទៅអាមេរិក កាណាដា ទីផ្សារអឺរ៉ុប អាស៊ីផ្នែក អាហ្វ្រិក។ ទីផ្សារអូស្ត្រាលី |
| ការធានា | 10 ឆ្នាំសម្រាប់ពាណិជ្ជកម្មនិង 25 ឆ្នាំសម្រាប់លំនៅដ្ឋាន |
កម្រាលឥដ្ឋ LVT មិនត្រឹមតែមានដំណើរការផលិតផលល្អ សូចនាករបរិស្ថាន ភាពសម្បូរបែបនៃពណ៌ប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងមានគុណសម្បត្តិនៃការដាក់ដ៏ងាយស្រួល និងការសាងសង់ឆាប់រហ័សផងដែរ។












100% មិនជ្រាបទឹកនៃជាន់ SPC
កម្រាល SPC មិនជ្រាបទឹក 100% ដែលអ្នកអាចដំឡើងបានគ្រប់បន្ទប់នៅក្នុងផ្ទះរបស់អ្នក។
ការប្រឆាំងនឹងការកោសនៃកម្រាល SPC
កម្រាលឥដ្ឋ SPC ប្រើប្រាស់ថ្នាំលាប UV បច្ចេកវិទ្យាថ្មី ដែលមានផ្ទុកអុកស៊ីដលោហធាតុនៅខាងក្នុង ដែលធានានូវភាពធន់នឹងការកោសរបស់កម្រាលឥដ្ឋ។
ភាពធន់នឹងស្នាមប្រឡាក់នៃកម្រាល SPC
ផ្ទៃនៃកម្រាល SPC ត្រូវបានគ្របដណ្ដប់ដោយស្រទាប់ពាក់ PE ហើយត្រូវបានព្យាបាលយ៉ាងពិសេសជាមួយនឹងស្រទាប់ UV ពិសេស និងពីរជាន់។ ថ្នាំលាប UV របស់ BS-SPC គឺជាបច្ចេកវិទ្យាកំពូល និងពិសេសនៅក្នុងប្រទេសចិន ដែលធន់នឹងស្នាមប្រឡាក់គ្រប់គ្រាន់។
ប្រឆាំងនឹងបារីនៃ SPC Flooring
បច្ចេកវិទ្យាថ្មី ថ្នាំកូតកាំរស្មី UV នឹងការពារផ្ទៃខាងលើ សីតុណ្ហភាពខ្ពស់នៃការដុតបារីមិនមានឥទ្ធិពលលើថ្នាំកូតកាំរស្មីយូវី ហើយក៏មិនបំផ្លាញផ្ទៃកម្រាល SPC ផងដែរ។


ទទួលបានពីក្បឿង Vinyl ធម្មតា LVT មាន 3 ស្រទាប់ ដែលនីមួយៗមានគោលបំណងដើម្បីសម្រេចបាននូវប្រសិទ្ធិភាពពណ៌ និងវាយនភាពដែលចង់បាន។ ស្រទាប់ទីមួយ ហៅថាស្រទាប់ពាក់ ស្រូបយករាល់ការពាក់ និងកោស ខណៈពេលដែលទប់ទល់នឹងស្នាមប្រឡាក់ដោយមិនប៉ះពាល់ដល់ការរចនា ឬមុខងាររបស់ក្បឿង។ ស្រទាប់ទី 2 គឺជាស្រទាប់រចនាដែលបានបោះពុម្ព ដែលផ្តល់នូវរូបភាពសេរ៉ាមិច ឬថ្មពិតៗ ដែលធ្វើឱ្យពួកវាមើលទៅពិតប្រាកដ។ ស្រទាប់ទី 3 គឺជាស្រទាប់ការពារក្បឿង ដែលបន្ថែមភាពរឹងមាំនៃរចនាសម្ព័ន្ធ ភាពសុចរិត និងភាពធន់ដែលរំពឹងទុកនៃក្បឿងវីនីលនីមួយៗ។
ជាមួយគ្នា ស្រទាប់ទាំងបីបង្កើតបានជាគ្រឹះនៃក្បឿង LVT ដែលត្រូវបានចាត់ទុកថាជាក្បឿងប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់បំផុត និងអាចប្រើប្រាស់បាននាពេលបច្ចុប្បន្ននេះ។
សមា្ភារៈកម្រាល LVT ប្រើរូបមន្តដែលមិនប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន ដែលមិនមានលោហធាតុធ្ងន់ phthalates មេតាណុល និងសារធាតុដែលបង្កគ្រោះថ្នាក់ផ្សេងទៀត ហើយអនុលោមតាមស្តង់ដារ EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83 ។ វាពេញនិយមនៅក្នុងប្រទេសអភិវឌ្ឍន៍នៅអឺរ៉ុប អាមេរិក និងទីផ្សារអាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក។ ជាមួយនឹងស្ថេរភាពនិងភាពជាប់បានយូររបស់វា កម្រាល LVT ដោះស្រាយបញ្ហានៃការខូចទ្រង់ទ្រាយសំណើម និងផ្សិតនៃកម្រាលឈើរឹង ក៏ដូចជាបញ្ហា formaldehyde នៃសម្ភារៈតុបតែងផ្សេងទៀត។ វាមានច្រើនពណ៌ និងលំនាំ សមរម្យសម្រាប់ការតុបតែងគេហដ្ឋាន សណ្ឋាគារ មន្ទីរពេទ្យ ផ្សារទំនើប និងកន្លែងសាធារណៈផ្សេងទៀត។

អ្នកអាចទាក់ទងក្រុមរបស់យើងតាមរយៈបណ្តាញផ្សេងៗ។ អ្នកអាចចូលមើលគេហទំព័ររបស់យើង ហើយបំពេញទម្រង់ទំនាក់ទំនង ហៅទូរស័ព្ទទៅបណ្តាញសេវាអតិថិជនរបស់យើង ឬផ្ញើអ៊ីមែលមកយើង។ អ្នកតំណាងដែលមានចំណេះដឹងរបស់យើងនឹងរីករាយក្នុងការជួយអ្នក និងផ្តល់ព័ត៌មានដែលអ្នកត្រូវការ។
ដើម្បីធ្វើការបញ្ជាទិញ អ្នកអាចទាក់ទងក្រុមលក់របស់យើងដោយផ្ទាល់ ឬដាក់សំណើបញ្ជាទិញតាមរយៈគេហទំព័ររបស់យើង។ អ្នកតំណាងផ្នែកលក់របស់យើងនឹងណែនាំអ្នកតាមរយៈដំណើរការបញ្ជាទិញ រួមទាំងការជ្រើសរើសផលិតផលដែលចង់បាន បញ្ជាក់បរិមាណ និងផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវសម្រង់តម្លៃមួយ។
យើងផ្តល់ជូននូវជម្រើសបង់ប្រាក់ជាច្រើនដើម្បីធានាភាពងាយស្រួលសម្រាប់អតិថិជនរបស់យើង។ អ្នកអាចជ្រើសរើសការទូទាត់តាមរយៈការផ្ទេរតាមធនាគារ កាតឥណទាន ឬវេទិកាទូទាត់តាមអ៊ីនធឺណិតដែលមានសុវត្ថិភាពផ្សេងទៀត។ ក្រុមរបស់យើងនឹងណែនាំអ្នកតាមរយៈដំណើរការទូទាត់ និងផ្តល់ព័ត៌មានលម្អិតចាំបាច់ទាំងអស់។
ពេលវេលាដឹកជញ្ជូនអាចប្រែប្រួលអាស្រ័យលើទីតាំង និងបរិមាណបញ្ជាទិញ។ នៅពេលដែលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកត្រូវបានបញ្ជាក់ ក្រុមការងាររបស់យើងនឹងផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវពេលវេលាដឹកជញ្ជូនប៉ាន់ស្មាន។ យើងខិតខំធានាឱ្យបាននូវការដឹកជញ្ជូនភ្លាមៗ ហើយនឹងជូនដំណឹងដល់អ្នកពេញមួយដំណើរការ។
ខណៈពេលដែលយើងមិនផ្តល់សេវាកម្មដំឡើងដោយផ្ទាល់ យើងអាចណែនាំអ្នកដំឡើងដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈនៅក្នុងតំបន់របស់អ្នក។ ក្រុមរបស់យើងអាចផ្តល់ការណែនាំអំពីនីតិវិធីដំឡើង និងផ្តល់ការគាំទ្រផ្នែកបច្ចេកទេស ដើម្បីធានាបាននូវដំណើរការដំឡើងដោយរលូន។
ការថែទាំត្រឹមត្រូវគឺចាំបាច់សម្រាប់ភាពជាប់បានយូរ និងរូបរាងនៃកម្រាលរបស់អ្នក។ យើងផ្តល់ការណែនាំលម្អិត និងការណែនាំអំពីការថែទាំសម្រាប់ផលិតផលនីមួយៗ។ ការលាងសម្អាតជាទៀងទាត់ជាមួយនឹងសារធាតុសាប៊ូស្រាល និងជៀសវាងសារធាតុគីមីធ្ងន់ធ្ងរ ឬឧបករណ៍សម្រាប់សំណឹកនឹងជួយរក្សាគុណភាព និងរូបរាងរបស់កម្រាលឥដ្ឋរបស់អ្នក។
