| Өлшемі: | |
|---|---|
| Материал: | |
| Қол жетімділігі: | |
| Саны: | |
LVT Еден
BS-SPC
BS-2098
LVT сәнді винил тақтайшасын білдіреді және одан да көп практикалық артықшылықтар ұсына отырып, тас немесе ағаш сияқты қатты еден материалдарын көшіруге арналған. Тақталарда немесе плиткаларда қолжетімді LVT фотореалистік фотосурет басып шығарылған пленканы және мөлдір винил негіз қабаттарын пайдалана отырып, көптеген дизайн тұжырымдамаларын ашады. Тіпті ең оқытылған көзге LVT-ді еліктейтін өнімдерден ажырату қиынға соғады.
Бұл еден берік, су өткізбейтін және DIY орнатуға өте ыңғайлы. Бұл үй және коммерциялық аймақтар үшін өте қолайлы.

| Аты | Люкс винил плиткалары |
| Түс | Бізде сіздің таңдауыңыз үшін бірнеше жүздеген түстер бар. |
| Тақта қалыңдығы | 1,5 мм, 2,0 мм, 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм, 4,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 7,0 мм, 8,0 мм. |
| LayerThickness кию | Әдеттегідей 0,3мм 0,5мм 0,7мм |
| Беттік текстура | Терең астық, ағаш дәні, мәрмәр дәні, тас, кілем |
| Аяқтау | УК-жабын |
| Орнату | Жүйені басыңыз (Unilin, Valinge), Бос төсеу, Артқа түсіру/Желімдеу |
| Жеткізу уақыты | 7-10 күн |
| Өлшем | Дюйм немесе мм |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Артқы көбік | IXPE(1,0мм,1,5мм,2,0мм) EVA(1,0мм,1,5мм) |
| Беткей | Ағаш өрнектелген, терең ағаш өрнектелген, қолмен қырылған, Эйр. |
| Қолдану | Жатын бөлме, ас үй, жертөле, үй, мектеп, аурухана, сауда орталығы, пайдалануға арналған коммерциялық. |
| Ерекше өзгешеліктері | Суға төзімді, тозуға төзімді, сырғанауға қарсы, ылғалға төзімді, отқа төзімді, төзімді, сызаттарға қарсы, бактерияға қарсы рельс. |
| Нарық | Америка, Канада, Еуропа нарығы, Азияның жартысы, Африка елдеріне экспорт. Австралия нарығы |
| Кепілдік | коммерциялық үшін 10 жыл және тұрғын үй үшін 25 жыл |
LVT едені өнімнің тамаша өнімділігімен, қоршаған ортаны қорғау көрсеткіштерімен, түстердің байлығымен ғана емес, сонымен қатар ыңғайлы төсеу мен жылдам құрылыстың артықшылықтарына ие.












СПК Еден 100% СУ ӨЗІМІЗ
SPC едені 100% су өткізбейтін, оны үйдегі әрбір бөлмеге орнатуға болады.
СПК ЕДЕНДІҢ сызаттарға ҚАРСЫ
SPC еденінде металл оксиді бар жаңа технология УК бояуы қолданылады, бұл еденнің сызатқа төзімділігін қамтамасыз етеді.
СПК ЕДЕНДІҢ ДАҚТАРҒА ТІЗІМДІЛІГІ
SPC еденінің беті PE тозу қабатымен жабылған және арнайы және екі қабатты УК жабынымен арнайы өңделген. BS-SPC ультракүлгін бояуы Қытайдағы ең жақсы және ерекше технология болып табылады, ол даққа төзімділігі жеткілікті.
СПК ЕДЕНДІҢ СИГАРЕТКЕ ҚАРСЫ
Жаңа технологияның ультракүлгін жабыны бетті қорғайды, жанып тұрған темекінің жоғары температурасы ультракүлгін жабынға әсер етпейді, сонымен қатар SPC еденінің бетін бұзбайды.


Кәдімгі винил плиткаларынан жасалған LVT 3 қабаттан тұрады, олардың әрқайсысы қажетті түс пен текстура әсеріне қол жеткізуге бағытталған. Тозу қабаты деп аталатын бірінші қабат тақтайшаның дизайнын немесе функциясын бұзбай, дақтарға қарсы тұра отырып, барлық тозу мен сызаттарды сіңіреді. Екінші қабат - басып шығарылған дизайн қабаты, ол оларды шынайы етіп көрсететін нақты керамикалық немесе тас көрнекі бейнелерді қамтамасыз етеді. Үшінші қабат - бұл әр винил плиткасынан күтілетін құрылымдық беріктікті, тұтастықты және ұзақ мерзімділікті қосатын плиткалардың тірегі.
Барлық үш қабат бірігіп LVT плиткаларының негізін құрайды, олар қазіргі кездегі ең инновациялық, ең жоғары өнімді және әмбебап плиткалар болып саналады.
LVT еден материалдарында ауыр металдар, фталаттар, метанол және басқа зиянды заттар жоқ және EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83 стандарттарына сәйкес келетін экологиялық таза формулалар қолданылады. Ол Еуропаның, Американың және Азия-Тынық мұхиты нарығының дамыған елдерінде танымал. Өзінің тамаша тұрақтылығымен және беріктігімен LVT едені қатты ағаш еденнің ылғалдылық деформациясы мен көгеру мәселесін, сондай-ақ басқа безендіру материалдарының формальдегид мәселесін шешеді. Ол үйді, қонақүйлерді, ауруханаларды, сауда орталықтарын және басқа да қоғамдық орындарды безендіруге жарайтын кең ауқымды түстер мен үлгілерде қол жетімді.

Сіз біздің командаға әртүрлі арналар ар�Жаяу қозғалысы аз тұрғын үй алаңдары
Тапсырыс беру үшін сіз тікелей біздің сату тобына хабарласа аласыз немесе біздің веб-сайт арқылы тапсырыс сұрауын жібере аласыз. Біздің сату өкілдері сізге тапсырыс беру процесінде, соның ішінде қажетті өнімдерді таңдау, мөлшерлерді растау және сізге баға ұсынысын ұсыну арқылы басшылық етеді.
Біз клиенттерімізге ыңғайлы болу үшін бірнеше төлем опцияларын ұсынамыз. Сіз банктік аударым, несие картасы немесе басқа қауіпсіз онлайн төлем платформалары арқылы төлеуді таңдай аласыз. Біздің команда сізге төлем процесі бойынша басшылық жасайды және барлық қажетті мәліметтерді береді.
Жеткізу уақыты орналасқан жерге және тапсырыс көлеміне байланысты өзгеруі мүмкін. Тапсырысыңыз расталғаннан кейін біздің команда сізге жеткізудің болжалды мерзімін береді. Біз жедел жеткізуді қамтамасыз етуге тырысамыз және сізді бүкіл процесс барысында хабардар етіп отырамыз.
Біз орнату қызметтерін тікелей қамтамасыз етпесек те, аймағыңыздағы кәсіби орнатушыларды ұсына аламыз. Біздің команда орнату процедуралары бойынша нұсқаулық бере алады және біркелкі орнату процесін қамтамасыз ету үшін техникалық қолдауды ұсына алады.
Еденнің ұзақ қызмет етуі мен сыртқы түрі үшін дұрыс күтім жасау өте маңызды. Біз әрбір өнімг�лып табылады. Бөлшек сауда дүкендері, кеңселер және қонақ үйлер осы еденнің сызатқа төзімді және суға төзімді қасиеттерін пайдалана алады. Оның табиғи ағаштың немесе тастың көрінісін еліктеу қабілеті дәстүрлі материалдармен байланысты жоғары техникалық қызмет көрсету шығындарынсыз коммерциялық интерьерге талғампаздықты қосады.
